HSH tým medailový na Vltava run 2016

vltava run

Letošní ročník týmového závodu od pramenů Vltavy do Prahy přilákal bezmála 250 týmů hobby i profi běžců. HSH SUUNTO Tým nemohl na startu chybět a musel se vyrovnat s rolí favorita a pokusit se obhájit elitní umístění. Přes další nárůst konkurence se HSH tým po špičkovém výkonu všech členů popral úspěšně s tratí a dokázal se s rezervou probojovat na stupně vítězů. Konečné třetí místo je výsledkem z kategorie snů podpořeným tím, že HSH tým je jediný v historii závadu, který se dokázal dostat na stupně vítězů již podruhé.

Jan Škrabálek opět nezklamal.

Stálice českého paraglidu Honza Škrabálek nechyběl ve štafetovém závodu 30. Ročníku Red Bull Dolminteaman, který se tradičně koná Lienzu. Honza startoval v týmu s názvem Budweiser Budvar společně s běžcem Ondřejem  Fejfarem , bikerem Janem Fojtíkem a kajakářem  Zajícem Ondřejem společně. Štafeta obsadila mezi profi týmy pěkné  12. místo, ale 2 v nevyhlašované kategorii  národní týmy 1. By byla jiná česká štafeta Vienna Insurance Group. Ten celkově skončil 8. Ostatní týmy jsou mezinárodní a skládají se ze specialistu z různých zemích.